ontario_titulka_kitten_2.jpg
ontario logo_black.png

Balíček Kitten

Mačiatka môžeme od materinského mlieka odstaviť po jednom mesiaci od narodenia a postupne ich privyknúť na tuhú stravu pre mačky.

 

Balíček Kitten predstavuje vysoko kvalitné, superprémiové krmivo pre mačiatka, vhodné na konzumáciu približne do jedného roku ich života.

 

Obsahuje granuly s obsahom vysoko stráviteľného kuracieho mäsa a polievku s kúskami mäsa. Ako doplnok stravy je súčasťou balíčka pochúťka, ktorú ocení každý mačací gurmán.

Obsah balíčka Kitten

 
Na kvalite nám záleží

Plnohodnotná a kvalitná strava je jeden zo základných pilierov zdravia a vitality našich mačiek. Vyvíjajúci sa organizmus mačiatok má vysoké nároky na príjem kvalitných živín, ktoré podporia zdravý vývin všetkých sústav organizmu a rovnako podporia imunitu. Mačky sú známe svojou vyberavosťou

Ontario ponúka širokú paletu receptúr zohľadňujúcich špecifické nároky a obdobia života našich mačiek.

V receptúrach je možné si vybrať aj Wheat gluten free alebo Gluten free.

Krmivo obsahuje esenciálnu zložku taurín, ktorý je potrebné dodávať v krmive

maso_kvalita.jpg
 

Každá jedna granula obsahuje to isté – mačiatko si tak nevyberá len to, čo mu chutí, ale v kŕmnej dávke dostane všetko, čo vyvíjajúci organizmus potrebuje.

granuly_1.png
Plnohodnotná strava v každej jednej granule
Receptúra vhodná aj pre najvyberavejšie mačky

Máte doma gurmána? Vďaka vysokému podielu mäsa s extra pridaným čerstvým mäsom a vyladenou receptúrou sú granuly neodolateľné.


Starostlivo zvolená zmes bylín, ovocia a zeleniny má antioxidačné účinky, podporí obranyschopnosť organizmu a tiež správne trávenie.

puppy kitten food_2.jpg
Kŕmna dávka

Mačky sú špecifickí stravníci a prístup ku kvalitnej strave by mali mať v priebehu celého dňa.

 

Optimálne množstvo granúl (kŕmnu dávku) nájdeme na obale. Ako spestrenie stravy a zároveň vítaný zdroj tekutín môžeme mačkám 1 až 2x denne podávať vlhkú stravu v podobe konzerv či kapsičiek.

davkovanie.jpg